TEEME ÄRA


 
Maavanem kutsub prügi koristama

«Teeme ära 2008» projekti raames koristab täna üle Eesti ligi 40 000 inimest metsaaluseid. Põlva maavanem Priit Sibul koos kaaslastega puhastab prügist Raigla ja Beresje piirkonda.

«Metsaalused peavad puhtaks saama. On loomulik, et keskkonnast hooliva kodanikuna löön koristuskampaanias kaasa ning loodan, et seda teevad paljud meie maakonna inimesed,» lausus maavanem.

Ühtlasi kutsub maavanem üles kõiki põlvamaalasi, kes ei ole veel koristuskampaaniaga liitunud, seda tegema täna. «Kohalikud inimesed teavad ise kõige paremini, kus metsatukas mingi prügi vedeleb. Koristamisele eelnenud kaardistamise käigus on ära tehtud küll suur töö, kuid nii mõnigi prahihunnik võis jääda kaardistajatel märkamata,» lisas Sibul.

Põlva Maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna kultuurinõuniku kohusetäitja Mihkel Kübar soovitab huvilistel täpsema teabe saamiseks vaadata internetiaadressi www. teeme2008.ee. Põlvamaa koordinaatorid, kellega vajadusel kontakteeruda, leiab aadressil http://www. teeme2008.ee/?op=body&id=133

Koit

Tagasi üles

 
©Copiright 2001