TEEME ÄRA


 
Prügihunnikud jõuavad kaardile

Põlvamaa vabatahtlikud on eeloleval laupäeval ja pühapäeval oodatud kaardistama prügihunnikuid, muutmaks meid ümbritsev keskkond 3. mail toimuva koristuspäeva järel võimalikult puhtaks.

Kuna kaardistamine toimub autoga, paluvad korraldajad vabatahtlikel tulla kuni kolmeliikmelises tiimis oma isikliku sõidukiga. «Kui keegi soovib üksi tulla ja autot ei oma, saate liituda teistega. Kaasa tuleks võtta atlas/teedekaart ning kui võimalik, siis ka GPS-seade,» märkis liikumise «Teeme ära 2008» infojuht Tiina Urm.

Kogunemine algab kell 10

Laupäev algab kogunemisega kell 10 Põlva Kaubanduskeskuse bistroos, kus osalised saavad kaardistamise ning vajadusel ka GPS-i kasutamise väljaõppe ning jagunevad valdade vahel.

Ühe valla kaardistamine võtab 5-6 tundi. Kuivõrd lumi halvendab maas oleva prügi nähtavust, toimub kaardistamine lumeta või vähese lumega valdades. «Igal juhul ei jää ettevõtmine ära!» rõhutas Urm eile pärastlõunal.

Oodatud on ka vihjed

Oma tulekust (ja soovi korral ka eelistatud vallast) palutakse teada anda aadressil: kaardistamine@ teeme2008.ee

Samal aadressil võib saata vihjeid illegaalsetest prügikohtadest. Laupäevahommikusele kokkusaamisele on oodatud ka need, kes kaardistamises mingil põhjusel ei osale, aga omavad infot prügistest kohtadest.

Mati Määrits

Tagasi üles

 
©Copiright 2001