TEEME ÄRA


 
Kaamerad jäädvustavad prügistajate tegevust

Koostöös Elioni, Eesti Energia ja G4S-iga paigutatakse illegaalsete prügikuhjade juurde kaamerad, mille abil on võimalik jäädvustada ebaseaduslike prügistajate tegevust.

Metsa alla prügi poetamine on ebaseaduslik ning riivab nii metsaelanike kui ka meie kõigi õigust puhtale ümbrusele. Uudishimulikud ettevõtted Elion, Eesti Energia ja turvafirma G4S aitavad leida vastust küsimusele - kes on need inimesed, kes meie metsaaluseid oma isikliku prügiga kaunistavad.

«Teeme ära 2008» kutsub koostöös Eesti Päevalehega kaasa kõiki aktiivseid looduse- ja fotosõpru, kes ei taha samal ajal käed rüpes istuda – alanud on fotokonkurss «Prügikolli» fotojaht. Kutsume kõiki loodust armastavaid inimesi üles jäädvustama ebaseaduslike prügistajate tegevust ja selle tegevuse jälgi.

Fotokonkurss kestab 21. märtsist 1. maini. Võitjad valib välja professionaalne þürii kolmes kategoorias: parim prügikolli tabamise pilt, parim prügikolli tegevuse pilt ja kõige ðokeerivam prügikoht. Pildile lisa ka pealkiri. Jäädvustusele annab lisaväärtust see, kui kirjeldada foto tagamaid ka veidi lähemalt. Fotode arv osaleja kohta pole piiratud.

Fotokonkursi parimatele töödele on autasuks Nokia uuemad telefonid ning Fotoluksi kinkekaardid.

Lisainfot vaata http://prahijaht.epl.ee/ Kui näed kaasmaalast metsa alla prügi poetamas, siis ära mine vaikides mööda. Küsi, miks ta seda teeb ning teata Keskkonnainspektsiooni ööpäevaringsele tasuta infotelefonile 1313.

Tiina Urm, «Teeme ära 2008» meediajuht

Tagasi üles

 
©Copiright 2001